Всього новин: 42

Уведення безкоштовного проїзду – хороший соціальний захід, який дозволив людям економити значні кошти на міському транспорті, - віце-мер Таллінна

24 грудня 2021 р.

Кривий Ріг обмінюється найкращими практиками муніципального управління з європейськими містами. У рамках розвитку міжнародного співробітництва заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін зустрівся зі своїм колегою – віце-мером Таллінна (Естонія) Вадимом Білобровцевим, а також членом правління підприємства громадського транспорту Tallinna Linnatransport (TLT) Отто Попелем. На зустрічі обговорили питання розвитку проєкту «Безкоштовний проїзд», який запроваджено у Кривому Розі у травні 2021 року, а також електронних сервісів для мешканців.
Air Products розпочинає проєкт із модернізації виробництва промислових газів у місті Кривий Ріг

16 грудня 2021 р.

Новий сучасний об’єкт буде одним із найбільш ефективних та екологічно чистих в Україні
У рамках співпраці з Офісом Ради Європи за Проєктом «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень – фаза ІІ» було отримано комп’ютерного обладнання

15 грудня 2021 р.

Захід, присвячений врученню комп’ютерного обладнання у рамках співпраці з Офісом Ради Європи за Проєктом «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень – фаза ІІ»
Ми продовжимо програму розвитку комунального електротранспорту. У 2022 році для криворіжців буде закуплено 15 нових сучасних трамваїв - сьогодні підписано всі необхідні угоди з IFC

7 грудня 2021 р.

7 грудня в.о. міського голови Юрій Вілкул та регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали всі необхідні угоди    на придбання 15 трамваїв та реконструкцію колії по вулиці Соборності, вона буде безшумною.
Відкриваємо після ремонту і тепломодернізації дитячий садок на Інгульці. Також, у співпраці з УФСІ реалізуємо шість інфраструктурних проєктів

3 грудня 2021 р.

Кривий Ріг третій рік співпрацює із Українським фондом соціальних інвестицій, який за підтримки уряду Німеччини реалізує в Україні проєкти з розвитку об’єктів соціальної інфраструктури. У партнерстві з містом та сприяння громадської організації «Егіда-Центр» на житломасиві Інгулець  реалізовано два важливих соціальних  проєкти: відремонтовано  та переобладнано  гуртожиток по вулиці Каткова, 25 для 17 родин переселенців, а також завершені    роботи із термомодернізації    дитячого садочку №255 по вулиці Каткова, 53.
Задля збереження здоров’я криворіжців Кривий Ріг приєднався до руху найвпливовіших міст світу у їх спільній боротьбі з епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу

26 листопада 2021 р.

Кривий Ріг першим з необласних міст України підписав Паризьку декларацію щодо прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу в містах.  Урочисте підписання відбулося 25 листопада у міськвиконкомі.  Уповноважені підписанти: від виконкому Криворізької міської ради – в.о. міського голови Юрій Вілкул;  від Об'єднаної програми Організації Об'єднаних Націй по ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) в Україні – директор програми Раман Гайлевич. 
До уваги експортерів та асоціацій підприємців!

24 листопада 2021 р.

Пропонуємо долучитися до опитування щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» на 2022 рік.
Ведемо переговори з швейцарською компанією Stadler щодо будівництва нового машинобудівного заводу у Кривому Розі.

7 жовтня 2021 р.

О. Вілкул: Ведемо переговори з відомою швейцарською компанією Stadler щодо будівництва нового машинобудівного заводу у Кривому Розі. Так ми реалізуємо нову Стратегію розвитку міста - переформатування економіки зі створенням високотехнологічних виробництв та нових робочих місць для криворіжців
До уваги підприємств-експортерів! Опитування від Експортно-кредитного агентства

4 жовтня 2021 р.

Пропонуємо долучитися до опитування, що проводиться ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА) з метою розширення підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі.
З аеропорту Кривого Рогу планують відкрити прямі рейси до Єгипту

28 вересня 2021 р.

У Міжнародному аеропорту «Кривий Ріг» пройшла презентація можливостей, які аеропорт отримав завдяки роботі міської влади – нових злітно-посадкових вогнів, обладнання та техніки з обслуговування злітно-посадкової смуги. Завдяки модернізації аеропорту, яка проходить у рамках об’єднаної програми Вілкула та Павлова, створюються можливості для розвитку нових туристичних напрямків. Так, наприкінці 2021 року з Кривого Рогу заплановані прямі рейси до  Єгипту - одного з найпопулярніших напрямків для українців.
Я дуже сподіваюся на нашу майбутню плідну співпрацю з Кривим Рогом, — Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Крістіан Спар

24 вересня 2021 р.

У Кривому Розі провели круглий стіл «Трансформація мономіст та індустріальних територій». Одну з панельних дискусій було присвячено розширенню партнерських відносин між регіонами Європи. У дискусії взяли участь Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів (АЄР) Крістіан Спар, заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін, керівництво міст Покровська (Донецька область), Зеленодольська (Дніпропетровська область), а також представники міст Павлограда, Тернівки й Першотравенська.
О.Вілкул: "Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста"

23 вересня 2021 р.

О.Вілкул: Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста - ми  будемо найбільш соціальним містом в Україні з безкоштовним проїздом і адресними виплатами, якісно покращиться медичне обслуговування, комфортне міське середовище, економіка  трансформуватиметься для зменшення залежності від гірничо-металургійного комплексу в бік інших галузей
У Кривому Розі із дводенним робочим візитом перебуває Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) Таня Байєр.

22 вересня 2021 р.

Кривий Ріг та Німеччина: спільна праця на розвиток міста та підтримку мешканців. Юрій Вілкул провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку.
Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного вебпорталу на платформі Дія.Бізнес

20 вересня 2021 р.

21 вересня 2021 року о 14:00 відбудеться презентація міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу, метою запуску якого є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону. 

Англомовна версія веб-порталу передбачатиме аналітичну інформацію щодо фокусних для експорту секторів України, перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів, конференцій тощо, які заплановані в Україні, а також актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища.
До уваги підприємств та організацій! Пропонуємо до вашої уваги можливість участі у Chisinau Investment Forum

16 вересня 2021 р.

14-15 жовтня 2021 року у м.Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет Кишиніва.

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональної влади та представників ділового середовища з партнерами з інших країн.

Форум відбудеться в «гібридному» режимі (проведення заходу у м.Кишинів із залученням онлайн аудиторії) за участі представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнес-асоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки.