Опубліковані за роки: 2020 2019 2018 2017 2016
Всього новин: 122

Задля збереження здоров’я криворіжців Кривий Ріг приєднався до руху найвпливовіших міст світу у їх спільній боротьбі з епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу

26 листопада 2021 р.

Кривий Ріг першим з необласних міст України підписав Паризьку декларацію щодо прискорення дій у подоланні епідемії СНІДу в містах.  Урочисте підписання відбулося 25 листопада у міськвиконкомі.  Уповноважені підписанти: від виконкому Криворізької міської ради – в.о. міського голови Юрій Вілкул;  від Об'єднаної програми Організації Об'єднаних Націй по ВІЛ/СНІДу (ЮНЕЙДС) в Україні – директор програми Раман Гайлевич. 
До уваги експортерів та асоціацій підприємців!

24 листопада 2021 р.

Пропонуємо долучитися до опитування щодо пріоритетів експортної діяльності та послуг Державної установи «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» на 2022 рік.
Ведемо переговори з швейцарською компанією Stadler щодо будівництва нового машинобудівного заводу у Кривому Розі.

7 жовтня 2021 р.

О. Вілкул: Ведемо переговори з відомою швейцарською компанією Stadler щодо будівництва нового машинобудівного заводу у Кривому Розі. Так ми реалізуємо нову Стратегію розвитку міста - переформатування економіки зі створенням високотехнологічних виробництв та нових робочих місць для криворіжців
До уваги підприємств-експортерів! Опитування від Експортно-кредитного агентства

4 жовтня 2021 р.

Пропонуємо долучитися до опитування, що проводиться ПрАТ «Експортно-кредитне агентство» (ЕКА) з метою розширення підтримки українських експортерів та напрацювання дієвих та ефективних механізмів впровадження сучасних фінансових інструментів у зовнішній торгівлі.
З аеропорту Кривого Рогу планують відкрити прямі рейси до Єгипту

28 вересня 2021 р.

У Міжнародному аеропорту «Кривий Ріг» пройшла презентація можливостей, які аеропорт отримав завдяки роботі міської влади – нових злітно-посадкових вогнів, обладнання та техніки з обслуговування злітно-посадкової смуги. Завдяки модернізації аеропорту, яка проходить у рамках об’єднаної програми Вілкула та Павлова, створюються можливості для розвитку нових туристичних напрямків. Так, наприкінці 2021 року з Кривого Рогу заплановані прямі рейси до  Єгипту - одного з найпопулярніших напрямків для українців.
Я дуже сподіваюся на нашу майбутню плідну співпрацю з Кривим Рогом, — Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів Крістіан Спар

24 вересня 2021 р.

У Кривому Розі провели круглий стіл «Трансформація мономіст та індустріальних територій». Одну з панельних дискусій було присвячено розширенню партнерських відносин між регіонами Європи. У дискусії взяли участь Генеральний секретар Асамблеї європейських регіонів (АЄР) Крістіан Спар, заступник Криворізького міського голови Сергій Мілютін, керівництво міст Покровська (Донецька область), Зеленодольська (Дніпропетровська область), а також представники міст Павлограда, Тернівки й Першотравенська.
О.Вілкул: "Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста"

23 вересня 2021 р.

О.Вілкул: Кривий Ріг буде розвиватися на підставі детальної Стратегії розвитку міста - ми  будемо найбільш соціальним містом в Україні з безкоштовним проїздом і адресними виплатами, якісно покращиться медичне обслуговування, комфортне міське середовище, економіка  трансформуватиметься для зменшення залежності від гірничо-металургійного комплексу в бік інших галузей
У Кривому Розі із дводенним робочим візитом перебуває Генеральний консул Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку (офіс Дніпро) Таня Байєр.

22 вересня 2021 р.

Кривий Ріг та Німеччина: спільна праця на розвиток міста та підтримку мешканців. Юрій Вілкул провів зустріч з Генеральним консулом Федеративної Республіки Німеччини у Донецьку.
Офіс з розвитку підприємництва та експорту запускає міжнародну версію Єдиного експортного вебпорталу на платформі Дія.Бізнес

20 вересня 2021 р.

21 вересня 2021 року о 14:00 відбудеться презентація міжнародної версії Єдиного експортного веб-порталу, метою запуску якого є промоція українських пріоритетних секторів, міжнародних заходів, які організовуються на території України, а також допомога у налагодженні двосторонньої співпраці між українськими компаніями та потенційними партнерами з-за кордону. 

Англомовна версія веб-порталу передбачатиме аналітичну інформацію щодо фокусних для експорту секторів України, перелік та описи усіх виставок, торговельних місій, форумів, конференцій тощо, які заплановані в Україні, а також актуальні новини щодо зовнішньоекономічної діяльності та розвитку українського бізнес-середовища.
До уваги підприємств та організацій! Пропонуємо до вашої уваги можливість участі у Chisinau Investment Forum

16 вересня 2021 р.

14-15 жовтня 2021 року у м.Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет Кишиніва.

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональної влади та представників ділового середовища з партнерами з інших країн.

Форум відбудеться в «гібридному» режимі (проведення заходу у м.Кишинів із залученням онлайн аудиторії) за участі представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнес-асоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки.
Делегація Кривого Рогу на запрошення китайської сторони взяла участь у Міжнародному онлайн-форумі в місті Дунгуань

6 серпня 2021 р.

У рамках Стратегії міського голови Костянтина Павлова Кривий Ріг поглиблює міжнародні контакти для залучення інвестицій, розвитку економіки та культури.
До уваги підприємців! Європейська Бізнес Асоціація створює платформу для передачі вживаних офісних меблів та техніки

3 серпня 2021 р.

Європейська Бізнес Асоціація створює платформу для передачі вживаних офісних меблів та техніки
К.Павлов: Наша мета зробити рідне місто комфортнішим і зручнішим для криворіжців – для цього об`єднуємо європейських і українських експертів, представників науки, місцевого самоврядування та небайдужих криворіжців

19 липня 2021 р.

За підтримки міського голови Костянтина Павлова, два тижні у Кривому Розі працювала Міжнародна літня школа урбаністики. Мер міста зустрівся з учасниками школи,  які презентували свої проєкти трансформації Кривого Рогу, як монопрофільного індустріального міста.
Місто зробило ще один крок у роботі з підтримки сімей внутрішньо переміщених осіб – Кривий Ріг став пілотною громадою для співпраці з Проєктом Ради Європи

15 липня 2021 р.

Модель соціального супроводу переселенців, розроблена в Кривому Розі – є однією з найкращих в Україні, а міська програма з інтеграції та адаптації для внутрішньо переміщених осіб рекомендована Мінсоцполітики як платформа для загальнонаціональної роботи в цьому напрямку.

З метою погодження подальшого плану спільних дій до Кривого Рогу завітали представники Офісу Ради Європи. У ході робочої зустрічі мера міста з керівниками та координаторами проєктів Ради Європи обговорили подальшу співпрацю за напрямом «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від збройного конфлікту».
У Кривому Розі працює Міжнародна літня школа урбаністики

8 липня 2021 р.

Проєкти, які реалізуються в Кривому Розі - найуспішніші в Україні, вони є прикладом для інших міст, - директор представництва Фонду Ганса Зайделя Беньямін Боббі

За підтримки мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, Фонду Зайделя (Німеччина) і Фонду підтримки будівельної галузі Німеччини працює Міжнародна літня школа урбаністики. Заняття  проходять з 5 по 19 липня 2021 року. Це вже другий етап спільної роботи європейських експертів, фахівців виконкому Криворізької міської ради й студентів профільних спеціальностей українських і закордонних ВНЗ із  розробки стратегії розвитку міського простору Кривого Рогу. Перший етап спільної роботи проходив восени 2020 року.