Опубліковані за роки: 2020 2019 2018 2017 2016
Всього новин: 113

До уваги підприємств та організацій! Пропонуємо до вашої уваги можливість участі у Chisinau Investment Forum

16 вересня 2021 р.

14-15 жовтня 2021 року у м.Кишинів відбудеться форум Chisinau Investment Forum, організатором якого є муніципалітет Кишиніва.

Метою заходу є створення платформи для обговорення питань залучення іноземних інвестицій в економіку Кишинева, активізації співпраці регіональної влади та представників ділового середовища з партнерами з інших країн.

Форум відбудеться в «гібридному» режимі (проведення заходу у м.Кишинів із залученням онлайн аудиторії) за участі представників ділової спільноти Молдови та інших країн, іноземних інвесторів, представників міст-побратимів Кишинева, бізнес-асоціацій, наукових кіл, громадянського суспільства, а також керівників урядових структур, іноземних донорів та експертів у різних галузях економіки.
Делегація Кривого Рогу на запрошення китайської сторони взяла участь у Міжнародному онлайн-форумі в місті Дунгуань

6 серпня 2021 р.

У рамках Стратегії міського голови Костянтина Павлова Кривий Ріг поглиблює міжнародні контакти для залучення інвестицій, розвитку економіки та культури.
До уваги підприємців! Європейська Бізнес Асоціація створює платформу для передачі вживаних офісних меблів та техніки

3 серпня 2021 р.

Європейська Бізнес Асоціація створює платформу для передачі вживаних офісних меблів та техніки
К.Павлов: Наша мета зробити рідне місто комфортнішим і зручнішим для криворіжців – для цього об`єднуємо європейських і українських експертів, представників науки, місцевого самоврядування та небайдужих криворіжців

19 липня 2021 р.

За підтримки міського голови Костянтина Павлова, два тижні у Кривому Розі працювала Міжнародна літня школа урбаністики. Мер міста зустрівся з учасниками школи,  які презентували свої проєкти трансформації Кривого Рогу, як монопрофільного індустріального міста.
Місто зробило ще один крок у роботі з підтримки сімей внутрішньо переміщених осіб – Кривий Ріг став пілотною громадою для співпраці з Проєктом Ради Європи

15 липня 2021 р.

Модель соціального супроводу переселенців, розроблена в Кривому Розі – є однією з найкращих в Україні, а міська програма з інтеграції та адаптації для внутрішньо переміщених осіб рекомендована Мінсоцполітики як платформа для загальнонаціональної роботи в цьому напрямку.

З метою погодження подальшого плану спільних дій до Кривого Рогу завітали представники Офісу Ради Європи. У ході робочої зустрічі мера міста з керівниками та координаторами проєктів Ради Європи обговорили подальшу співпрацю за напрямом «Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від збройного конфлікту».
У Кривому Розі працює Міжнародна літня школа урбаністики

8 липня 2021 р.

Проєкти, які реалізуються в Кривому Розі - найуспішніші в Україні, вони є прикладом для інших міст, - директор представництва Фонду Ганса Зайделя Беньямін Боббі

За підтримки мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, Фонду Зайделя (Німеччина) і Фонду підтримки будівельної галузі Німеччини працює Міжнародна літня школа урбаністики. Заняття  проходять з 5 по 19 липня 2021 року. Це вже другий етап спільної роботи європейських експертів, фахівців виконкому Криворізької міської ради й студентів профільних спеціальностей українських і закордонних ВНЗ із  розробки стратегії розвитку міського простору Кривого Рогу. Перший етап спільної роботи проходив восени 2020 року.
К. Павлов: У співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій в Кривому Розі вже реалізований соціальний проєкт з підтримки переселенців – «нових криворіжців»

2 липня 2021 р.

К. Павлов: У співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій в Кривому Розі вже реалізований соціальний проєкт з підтримки переселенців – «нових криворіжців», далі буде проведено ремонт у дитячому садку №255 та у 2-х амбулаторіях ЦПМСД №5 та № 7 у Довгинцівському та Інгулецькому районах
Костянтин Павлов: Кривий Ріг стає ближче до Києва, до всієї України, до Європи

2 липня 2021 р.

Літаки з Кривого Рогу до Києва літатимуть кожен будній день
Європейські консультанти ЄБРР відзначили рівень підготовки криворізького проєкту будівництва заводу з перероблення побутових відходів

25 червня 2021 р.

У межах програми міського голови Костянтина Павлова триває підготовка до будівництва сучасного екологічного комплексу з перероблення побутових відходів (ТПВ). Консультанти Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) співпрацюють із міською владою для підготовки рішення щодо фінансування проєкту. 
У Кривому Розі працюють консультанти ЄБРР для підготовки рішення щодо фінансування будівництва заводу з перероблення побутових відходів

10 червня 2021 р.

Поводження з відходами відбуватиметься не шляхом спалювання відходів, а за допомогою сучасних технологій перероблення. Сучасний завод сортуватиме побутові відходи, після чого компоненти, що мають цінність, перероблятимуть для подальшого використання в різних галузях
Онлайн-виставка малих і середніх підприємств SMExpo 2021

3 червня 2021 р.

Пропонуємо відвідати онлайн-виставку SMExpo 2021 (Молдова), що відбудеться з 3 по 18 червня 2021 року. Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Молдова та Організація з розвитку сектору малих та середніх підприємств (ODIMM).

Кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді, де відвідувачі зможуть отримати інформацію про компанію, її продукти та послуги та безпосередньо взаємодіяти з представниками компанії за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо).
Кривому Рогу підтверджено кредитний рейтинг дефолту емітента в іноземній та національній валюті на рівні «В» із «Стабільним» прогнозом

27 травня 2021 р.

21 травня 2021 року Міжнародним рейтинговим агентством Fitch Ratings було підтверджено раніше присвоєний кредитний рейтинг міста Кривого Рогу.
«Кривий Ріг надає приклад іншим містам, як розвивати індустріальний туризм», - голова Національної туристичної організації України

18 травня 2021 р.

Кривий Ріг - безумовний лідер в Україні у просуванні ідеї індустріального туризму.
В Кривому Розі буде побудований фактично новий стадіон КНУ

29 квітня 2021 р.

Інвестиції в спорт: модернізація стадіону одного із найбільших та авторитетних вишів міста стала можливою завдяки укладеної мером програмі соціального партнерства. Як виглядатиме після реконструкції стадіон Криворізького національного університету та про нові можливості для занять улюбленими видами спорту для криворіжців в деталях розповіли на презентації проєкту за участю мера Костянтина Павлова та генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.
З Кривого Рогу до Києва - за годину: вже цього літа з міжнародного криворізького аеропорту запускаються регулярні авіаперельоти до столиці

29 квітня 2021 р.

Наразі, домовленості між керівництвом аеропорту та українською авіакомпанією «Роза вітрів» щодо організації авіарейсів вийшли на фінішну пряму.