Опубліковані за роки: 2019 2018 2017 2016
Всього новин: 75

Місто залучає додаткові ресурси задля підвищення комфорту у будинках криворіжців - мер Юрій Вілкул підписав меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності

16 вересня 2020 р.

15 вересня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор державного «Фонду енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну підписали меморандум про співпрацю у сфері впровадження енергозаощадних технологій для  ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи).    
Юрій Вілкул: Інвестиції в інновації - у Кривому Розі ми створимо Центр креативної економіки

16 вересня 2020 р.

Кривий Ріг залучає кошти інвесторів у розвиток міста. У співпраці з державною організацією «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» буде реалізований проєкт зі створення Центру креативної економіки.
Медицина, освіта, соціальні послуги – мер Юрій Вілкул підписав меморандум про взаємодію у розвитку міста з німецьким фондом GIZ до 2023 року

14 вересня 2020 р.

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор проєкту GIZ Майк Маттес підписали Меморандум про співпрацю. До 2023 року разом з німецьким фондом у місті будуть реалізовані проєкти у сфері охорони здоров’я, освіти, підтримки внутрішньо-переміщених осіб.
Високі стандарти якості та системи управління - на службі мешканців: виконком Криворізької міськради отримав сертифікат відповідності ISO/IEC 27001:2015

11 вересня 2020 р.

Відповідність стандарту ISO/IEC 27001:2015 – це важлива ознака хорошої керованості  установи, її готовності до оперативного вирішення виникаючих проблем, ефективного реагування на зміну зовнішніх умов і як результат – підвищення рівня задоволеності замовників наданими послугами та зростання позитивного іміджу Кривого Рогу.
Залучаємо кращі практики Європи для обговорення Концепції соціально–економічноі трансформаціі Кривого Рогу до 2030 року

9 вересня 2020 р.

У Кривому Розі, в рамках проєкту трансформації мономіст,  працювали фахівці Фонду Ганса Зайделя та Фонду підтримки будівельної галузі. У ході робочого візиту вони зустрілися з міським головою Юрієм Вілкулом.
ПРИБУЛИ ВСІ 54. До Кривого Рогу надійшла крайня партія тролейбусів придбаних у партнерстві з Європейським Банком Реконструкції Та Розвитку

28 серпня 2020 р.

До Кривого Рогу надійшла крайня партія тролейбусів, які місто придбало в партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку. 28 серпня чотири тролейбуси вийшли на маршрут №21 «ст. Кривий Ріг – ст. Кривий Ріг-Головний" (через пл. Горького, вул. Серафимовича). 
У Кривому Розі презентували пілотний проєкт трансформації мономіст та індустріальних територій Дніпропетровської області

22 липня 2020 р.

21 липня у Кривому Розі відбулось перше засідання робочої групи з впровадження проєкту трансформації мономіст та індустріальних територій.
Ю.Вілкул: 7 нових тролейбусів покращать транспортне сполучення в північній частині міста з центральною і великими промисловими підприємствами

26 червня 2020 р.

Кривий Ріг продовжує роботу над вдосконаленням та покращенням міської маршрутної мережі пасажирського транспорту. У рамках спільного проєкту з Європейським банком реконструкції та розвитку місто отримало нові 7 комфортабельних тролейбуси.
Посол республіки Білорусь: Кривий Ріг – столиця білорусько-української співпраці

26 червня 2020 р.

26 червня  Кривий Ріг з робочим візитом відвідав  Надзвичайний і Повноважний посол республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол. Разом із  міським головою Юрієм Вілкулом вони запустили на лінію сім нових тролейбусів та провели спільну нараду у виконкомі міської ради.
Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings надало Кривому Рогу високий кредитний рейтинг «В «Стабільний»

10 червня 2020 р.

Найбільше світове рейтингове агентство Fitch Ratings присвоїло Кривому Рогу довгостроковий рейтинг (РДЕ) в іноземній та національній валюті на рівні «B» з прогнозом «Стабільний», короткостроковий РДЕ в іноземній валюті «B» та національний рейтинг «A+(ukr)» зі «Стабільним» прогнозом.
Міський голова Юрій Вілкул в ході онлайн-конференції підписав договір про побратимство з мером міста Руставі Іраклиєм Табагуа

15 травня 2020 р.

Сьогодні з нагоди Дня Європи в Україні, який відзначатиметься цієї суботи, міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул провів скайп-конференцію з мерами міст чотирьох країн. В ході цієї онлайн-зустрічі було підписано угоду про побратимство між Кривим Рогом й м. Руставі (Грузія).
Кривий Ріг активізує співробітництво з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)

12 травня 2020 р.

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 стала справжнім викликом для економічних процесів у всьому світі, що спричиняє ризики не лише у коростроковій, але й в довгостроковій перспективі. У цих умовах важливо не припиняти, а навпаки, активізувати роботу над існуючими інфраструктурними проєктами, що у майбутньому принесуть користь мешканцям міста.
Кривий Ріг продовжує співпрацювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)

30 квітня 2020 р.

Незважаючи на значні зміни в повсякденному житті по всьому світі через COVID-19, Кривий Ріг продовжує роботу в напрямку розвитку міської інфраструктури.
Підвищення енергоефективності будівель освітніх закладів

27 квітня 2020 р.

На квітневій сесії, Криворізькою міською радою прийнято рішення про надання гарантії Європейському банку реконструкції та розвитку
У рамках співпраці з ЄБРР буде проведений капітальний ремонт із термомодернізацією 46 закладів освіти - шкіл та дитячих садків

23 квітня 2020 р.

Кривий Ріг  отримав позитивний висновок Мінфіну про погодження  надання  місцевої гарантії для реалізації  проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель».