Всього новин: 42

КАНАДСЬКА КОМПАНІЯ BLACK IRON ЗАЛУЧАЄ $100 МЛН ПІД ПРОЄКТ РОЗРОБКИ РОДОВИЩА У КРИВОМУ РОЗІ

28 грудня 2020 р.

Канадська гірничорудна компанія Black Iron, яка реалізує проєкт із створення нового залізорудного виробництва в Кривому Розі, уклала попередню угоду з інституціональним інвестором із США про можливість залучення $100 млн під цей проєкт.
Місто комплексно працює над тим, щоб криворіжці отримували медичну допомогу гідного рівня, а лікарі мали комфортні умови для роботи

20 листопада 2020 р.

Зараз міська лікарня №10 співпрацює із фахівцями Федеративної Республіки Німеччини. У партнерстві мерії та німецького фонду GIZ проведений капітальний ремонт закладу, відкрите травматологічне відділення. Завдяки співпраці з німецькими колегами, криворізькі лікарі мають можливість проходити стажування у клініці Німеччини. Під час проведення капремонту лікарні заклад отримав значну кількість вкрай необхідного медичного обладнання.
Фахівці Федеративної Республіки Німеччина: у Кривому Розі первинна медична допомога дійсно стала більш якісною та доступною для людей

11 листопада 2020 р.

Протягом трьох років  міське управління охорони здоров’я співпрацювало із науково-дослідним центром ProcessLab Франкфуртської школи фінансів і менеджменту з питання «Трансформація первинної медико-санітарної допомоги: ключова роль сімейних лікарів».    
Кривий Ріг відвідали представники Міністерства розвитку громад та територій України та консультанти міжнародної інжинірингової групи Egis

4 листопада 2020 р.

Триває робота, спрямована на реалізацію спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проєкту "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України" та реалізації в рамках нього субпроєкту "Модернізація системи теплопостачання міста Кривого Рогу (І етап)".
У Кривому Розі модернізують систему теплопостачання у співпраці з ЄІБ (31,6 млн євро кредиту) та донорським фондом E5P (грант у 6,4 млн євро)

26 жовтня 2020 р.

23 жовтня 2020 року у форматі онлайнконференції відбулася церемонія підписання грантової угоди з Е5Р.
Юрій Вілкул: Ми провели велику роботу і залучили інвестиції в енергоефективні технології - у Кривому Розі в партнерстві з ЄІБ розпочнеться модернізація системи теплопостачання міста

23 жовтня 2020 р.

Мер Юрій Вілкул підписав грантовий договір з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) у сфері енергоефективності. У партнерстві з ЄІБ та Міністерством розвитку громад та територій України в Кривому Розі реалізується проєкт «Модернізація системи теплопостачання Кривого Рогу». Його мета - реконструкція та оптимізація системи теплопостачання міста.
Мінрегіон оголосив переможців конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 рік: Кривий Ріг серед переможців.

22 жовтня 2020 р.

Кривий Ріг у Києві отримав дипломи за практики «Трансформація громадського бюджету як результат діалогу між владою ті міською громадою» і «Робота органів місцевого самоврядування щодо формування інклюзивного простору на запит громади».
З турботою про людей: У Кривому Розі у партнерстві міста та Українського фонду соціальних інвестицій вирішують житлові питання для «нових криворіжців»

21 жовтня 2020 р.

У Кривому Розі, завдяки співпраці  міста та Українського фонду соціальних інвестицій (УФСІ), капітально ремонтують майбутнє житло для переселенців. На першому поверсі у гуртожитку по вул. Каткова, 25  створять 17 квартир.
Учасники Міжнародного конгресу відзначили високий рівень роботи влади Кривого Рогу в період боротьби з пандемією і доцільність тих практик, які застосовувалися в місті

9 жовтня 2020 р.

Цьогоріч у рамках Конкурсу добрих практик були представлені кращі рішення в області ініціатив, зроблених в інтересах місцевої громади та транскордонного співробітництва в Європі та країнах Східного партнерства перед обличчям пандемії коронавірусу. Керівники регіонів та міст з Ісландії, Грузії, Албанії, України, Литви та Польщі ділились своїми досягненнями та ініціативами, спрямованими  на подолання негативних явищ, спричинених пандемією. До участі у дискусії запросили також фахівців різних галузей.
Місто для розвитку Кривого Рогу залучає кращі практики та інвестиції європейських партнерів

30 вересня 2020 р.

Кривий Ріг з робочим візитом відвідав голова правління Німецько-Української промислово-торговельної палати Александер Маркус. Він зустрівся з керівництвом міста та обговорив перспективні напрямки співпраці.
Місто залучає додаткові ресурси задля підвищення комфорту у будинках криворіжців - мер Юрій Вілкул підписав меморандум про співпрацю з Фондом енергоефективності

16 вересня 2020 р.

15 вересня міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор державного «Фонду енергоефективності» Юлія Головатюк-Унгуряну підписали меморандум про співпрацю у сфері впровадження енергозаощадних технологій для  ОСББ (Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку) та ЖБК (житлово-будівельні кооперативи).    
Юрій Вілкул: Інвестиції в інновації - у Кривому Розі ми створимо Центр креативної економіки

16 вересня 2020 р.

Кривий Ріг залучає кошти інвесторів у розвиток міста. У співпраці з державною організацією «Агенція з питань підтримки державно-приватного партнерства» буде реалізований проєкт зі створення Центру креативної економіки.
Медицина, освіта, соціальні послуги – мер Юрій Вілкул підписав меморандум про взаємодію у розвитку міста з німецьким фондом GIZ до 2023 року

14 вересня 2020 р.

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор проєкту GIZ Майк Маттес підписали Меморандум про співпрацю. До 2023 року разом з німецьким фондом у місті будуть реалізовані проєкти у сфері охорони здоров’я, освіти, підтримки внутрішньо-переміщених осіб.
Високі стандарти якості та системи управління - на службі мешканців: виконком Криворізької міськради отримав сертифікат відповідності ISO/IEC 27001:2015

11 вересня 2020 р.

Відповідність стандарту ISO/IEC 27001:2015 – це важлива ознака хорошої керованості  установи, її готовності до оперативного вирішення виникаючих проблем, ефективного реагування на зміну зовнішніх умов і як результат – підвищення рівня задоволеності замовників наданими послугами та зростання позитивного іміджу Кривого Рогу.
Залучаємо кращі практики Європи для обговорення Концепції соціально–економічноі трансформаціі Кривого Рогу до 2030 року

9 вересня 2020 р.

У Кривому Розі, в рамках проєкту трансформації мономіст,  працювали фахівці Фонду Ганса Зайделя та Фонду підтримки будівельної галузі. У ході робочого візиту вони зустрілися з міським головою Юрієм Вілкулом.