Опубліковані за роки: 2020 2019 2018 2017 2016
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Всього новин: 10

Орієнтир - Майбутнє. Рік 2018

31 грудня 2018 р.

2018-ий - позаду.

Яким він був для Кривого Рогу? Чим запам'ятається? Що заплановано на наступний?

Дивись у відео за посиланням: https://youtu.be/aPDg8aGSJQI
Кривий Ріг провів велику роботу, і ми впевнені, що у першій половині 2019 року в місто приїдуть нові тролейбуси, - експерти ЄБРР

22 грудня 2018 р.

21 грудня мер Кривого Рогу Юрій Вілкул та Старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий підписали Угоду гарантію, компенсації і підтримки. Кривий Ріг став ще на крок ближче до придбання 50-ти нових комфортабельних тролейбусів.
Налагодження співпраці з Китайською Народною Республікою

15 листопада 2018 р.

Інвестиційний та туристичний потенціал міста Кривого Рогу було представлено у ряді значних заходів з Китайською Народною Республікою.
Мер Юрій Вілкул зустрівся з делегацією Посольства Великобританії

30 жовтня 2018 р.

У рамках візиту британської делегації в Кривий Ріг відбулася зустріч міського голови Юрія Вілкула з делегацією Посольства Великобританії: Лоренсом Бройдом - старшим аналітиком Міністерства закордонних справ Великої Британії, Ребеккою Логні - керівником політичного відділу посольства і Оленою Коростишевською- політичним радником посольства.
Німецький бізнес вбачає у Кривому Розі широкі перспективи для співпраці, - заступник Генерального консула Німеччини

29 жовтня 2018 р.

У рамках німецько-українського форуму Кривий Ріг відвідали представники провідних компаній Німеччини у сфері металургії та гірничодобувної галузі: «SICK AG», «DMT GmbH & Co. KG », «TAKRAF», «Zeppelin Power Systems GmbH & Co. KG», Schaeffler Technologies AG & Co. KG, WITEC Holding GmbH, BEKAEF GmbH, а також Німецької Східної Бізнес Асоціації.
`Будуємо експортний бізнес`

28 вересня 2018 р.

26 вересня 2018 року у конференц-залі NewTon CENTER відбувся навчальний семінар "Будуємо експортний бізнес" для підприємців міста Кривого Рогу, які планують вихід на зовнішні ринки або вже мають такий досвід.
Підписано Угоду між містами Кривим Рогом (Україна) та Жодіним (Республіка Білорусь) про побратимство

28 вересня 2018 р.
Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та голова Жодінского міськвиконкому Юрій Шарий офіційно підписали Угоду про побратимство. 
В ході зустрічі були обговорені питання двостороннього співробітництва, які скріпили підписанням офіційних документів.Консультування підприємств щодо енергоефективності

20 липня 2018 р.

Українські виробничі підприємства ще мають можливість отримати  від GIZдопомогу в реалізації енергоефективності в рамках проекту двостороннього технічного співробітництва "Консультування підприємств щодо енергоефективності".
Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі обговорив з мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом проекти щодо співпраці

27 квітня 2018 р.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул провів зустріч з главою Представництва Євросоюзу в Україні, Послом Хьюгом Мінгареллі. У ході бесіди обговорювалися перспективи співпраці у сфері освіти, культури і спорту, розвитку міської інфраструктури.
Іноземні інвестори розглядають Кривий Ріг як надійного, перспективного партнера в реалізації спільних проектів, спрямованих на розвиток і підтримку міської інфраструктури.

29 січня 2018 р.

Посол Канади у Кривому Розі