Новини за поточний рік
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Опубліковані за роки: 2018 2017 2016
Всього новин: 7

Кривий Ріг залучає іноземні інвестиції в розвиток міста

17 травня 2019 р.

16 травня у Києві за дорученням мера Юрія Вілкула секретар міськради Сергій Маляренко підписав меморандум про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).
Нове поле для юних криворіжців: У партнерстві з німецьким фондом GIZ в школі №1-20 збудоване сучасне поле зі штучним покриттям

18 квітня 2019 р.

Співпраця Кривого Рогу з Німецьким Фондом GIZ розпочалася в 2016 році, коли мер Юрій Вілкул підписав Меморандум про співпрацю з німецькою компанією. В рамках угоди реалізовані проекти з капітального ремонту 4 шкіл і 2 вишів. Завершені  роботи у навчально-виховному комплексі №58, школі №76, №1-20, на завершальному етапі ремонт  в КЗШ № 115.
Представники Міжнародної фінансової корпорації (IFC) у Кривому Розі.

5 квітня 2019 р.

Кривий Ріг розширює співробітництво з міжнародними фінансовими організаціями щодо залучення інвестицій для розвитку міста. В рамках цієї роботи відбулася робоча зустріч міського голови Юрія Вілкула з представниками Міжнародної фінансової корпорації (IFC)
Підвищення інвестиційної привабливості шляхом впровадження маркетингу та брендінгу міста Кривого Рогу з урахуванням міжнародного досвіду

14 березня 2019 р.

У Кривому Розі делегація на чолі з директором департаменту неінвестиційних проектів адміністрації польського Любліна Кшиштофом Лонтке зустрілася з мером Юрієм Вілкулом, відвідала об'єкти промислового туризму міста, поспілкувалася з представниками малого та середнього бізнесу, студентами.
«Передові технології енергозбереження та інструменти фінансування муніципальних проектів» - проведено робочу зустріч із представниками ICC Ukraine та комунальними підприємствами міста

22 лютого 2019 р.

21 лютого 2019 року під головуванням Міського голови Юрія Вілкула відбулася робоча зустріч керівництва та бізнес-кіл міста, представників комунальних підприємств з делегацією ICC Ukraine, групи технічних та фінансових консультантів та експертів.
ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ICC UKRAINE

6 лютого 2019 р.

5 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч представників виконкому Криворізької міської ради з делегацією ICC Ukraine у складі Віце-президента з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження Олександра Андріанова та керівника запорізького ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» Олександра Бережецького.
ДІАЛОГ МІЖ ВЛАДОЮ ТА БІЗНЕСОМ – ЗАПОРУКА ІНВЕСТИЦІЙНОГО РОЗВИТКУ МІСТА КРИВОГО РОГУ

25 січня 2019 р.

 24 січня 2019 року у виконкомі Криворізької міської ради відбулася зустріч у форматі круглого столу на тему "Інвестиційна конкурентоздатність м. Кривого Рогу" із представниками міської влади, бізнесу та експертів, які спеціалізуються на питаннях залучення інвестицій в міста та регіони України.