Новини за поточний рік
Січень
Лютий
Березень
Квітень
Травень
Червень
Липень
Серпень
Вересень
Жовтень
Листопад
Грудень
Опубліковані за роки: 2020 2019 2018 2017 2016
Всього новин: 16

Онлайн-виставка малих і середніх підприємств SMExpo 2021

3 червня 2021 р.

Пропонуємо відвідати онлайн-виставку SMExpo 2021 (Молдова), що відбудеться з 3 по 18 червня 2021 року. Організатором заходу є Торгово-промислова палата Республіки Молдова та Організація з розвитку сектору малих та середніх підприємств (ODIMM).

Кожен експонент буде представлений на персональному віртуальному стенді, де відвідувачі зможуть отримати інформацію про компанію, її продукти та послуги та безпосередньо взаємодіяти з представниками компанії за допомогою онлайн повідомлень або планування зустрічей B2B (в режимі відео/аудіо).
В Кривому Розі буде побудований фактично новий стадіон КНУ

29 квітня 2021 р.

Інвестиції в спорт: модернізація стадіону одного із найбільших та авторитетних вишів міста стала можливою завдяки укладеної мером програмі соціального партнерства. Як виглядатиме після реконструкції стадіон Криворізького національного університету та про нові можливості для занять улюбленими видами спорту для криворіжців в деталях розповіли на презентації проєкту за участю мера Костянтина Павлова та генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.
З Кривого Рогу до Києва - за годину: вже цього літа з міжнародного криворізького аеропорту запускаються регулярні авіаперельоти до столиці

29 квітня 2021 р.

Наразі, домовленості між керівництвом аеропорту та українською авіакомпанією «Роза вітрів» щодо організації авіарейсів вийшли на фінішну пряму.
У Кривому Розі створюються нові можливості для занять спортом тисяч криворіжців

23 квітня 2021 р.

Для розвитку спортивної інфраструктури нашого міста поєднано можливості Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та Стратегії мера Костянтина Павлова з розвитку Кривого Рогу.
Наша мета – зберегти унікальність міста, зробити його більш привабливим та комфортним, а значить - зберегти молодь, яка б залишалася у Кривому Розі

21 квітня 2021 р.

У Кривому Розі  стартував масштабний освітній проєкт при підтримці «Арселор Міттал» з підготовки  висококваліфікованих  спеціалістів металургійної  справи. Перед молодими юнаками та дівчатами відкриваються перспективи  здобуття  якісної освіти, отримання  професії та  кар’єрного росту.
Інвестиції в медицину: у рамках підписаного мером Костянтином Павловим меморандуму з АМКР у міській лікарні №2 капітально ремонтують відділення

20 квітня 2021 р.

Міська влада залучає в модернізацію медичних закладів як кошти міського бюджету так і фінансовий ресурс інвестиційних партнерів. Завдяки підписаному мером Костянтином Павловим меморандуму про соціальну співпрацю з керівництвом підприємства «АрселорМіттал» стартував проєкт з капітального ремонту відділення у лікарні №2.
ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу»

9 квітня 2021 р.

Відповідно до рішення Криворізької міської ради від 27.01.2021 №167 «Про здійснення державно-приватного партнерства та підготовку до проведення конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки в  м. Кривого Рогу» та рішення міської ради від 31.03.2021 №365 «Про проведення конкурсу з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу» Криворізька міська рада запрошує юридичних осіб або об’єднання таких юридичних осіб (резидентів та/або нерезидентів), крім комунальних та державних підприємств, установ, організацій узяти участь у конкурсі з визначення приватного партнера для реалізації проєкту державно-приватного партнерства «Центр креативної економіки м. Кривого Рогу» (надалі – конкурс).
Для розвитку міста та комфорту криворіжців залучаємо інвестиції наших міжнародних партнерів

1 квітня 2021 р.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов підписав із Українським фондом соціальних інвестицій рамкову угоду про реконструкцію амбулаторії №6 ЦПМСД №5 у Довгинцівському районі.
Для розвитку Кривого Рогу: Мер Костянтин Павлов підписав Меморандум про соціальну співпрацю з соціально-економічного розвитку міста з керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

11 березня 2021 р.

Міська влада Кривого Рогу продовжує залучати в розвиток міста інвестиції найбільших містоутворюючих підприємств. 11 березня мер Костянтин  Павлов  Генеральний директор АрселорМіттал СНД Віджай Гоял та  Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо підписали меморандум про соціальну співпрацю.  
Кривий Ріг продовжує залучати експертів із ЄС до розроблення міських проєктів

10 березня 2021 р.

У рамках Стратегії мера Костянтина Павлова з розвитку Кривого Рогу експерти з Європи разом із жителями 4-го Зарічного та фахівцями департаментів міської влади продовжують створювати комплексний план благоустрою мікрорайону.
До уваги підприємців! Опитування щодо інноваційної діяльності

26 лютого 2021 р.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування «Інноваційна діяльність в Україні: чинники успіху та перешкоди» серед власників, керівників, менеджерів підприємств.
Проєкт мера Костянтина Павлова з розвитку 4-го Зарічного об’єднав уже понад 500 жителів мікрорайону, урбаністів та європейських експертів

23 лютого 2021 р.

У Кривому Розі формують новий стандарт взаємодії влади та громади для розвитку міста
Інвестиції в розвиток: У співпраці з Українським фондом соціальних інвестицій у Кривому Розі будуть реалізовані нові проєкти з модернізації освітніх та медичних закладів

12 лютого 2021 р.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов підписав із Українським фондом соціальних інвестицій рамкову угоду про реконструкцію дитячого садка № 255 на житломасиві Інгулець. Також, капітально відремонтують дві амбулаторії: №6 у Довгинцівському районі по вулиці Мухіної, 2 та № 1 - на житломасиві Інгулець по вулиці Каткова,2.
Корисна інформація для підприємців, експортерів та консультантів у сфері експорту від Офісу з просування експорту в Україні

11 лютого 2021 р.

Train the Trainers — інноваційна освітня програма для консультантів державного та приватного сектору в сфері експортної діяльності.

В рамках програми розроблено електронний інформаційний випуск «Consultant’s Digest» з підбіркою корисної інформації від учасників вищезазначеної програми для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності.
Кривий Ріг залучає фінансування для закупівлі трамваїв та розвиток інфраструктури

25 січня 2021 р.

Кривий Ріг продовжує роботу в напрямку організації закупівлі 50 трамвайних вагонів та реконструкції трамвайної лінії на вул. Соборності. Інвестиційним партнером проєкту виступає Міжнародна фінансова корпорація (IFC).