Всього новин: 6

Шановні суб'єкти господарювання! Пропонуємо до Вашої уваги інформацію про актуальні виставково-ярмаркові заходи в Україні та за кордоном у 2020 році, а саме "Перелік заходів виставково-ярмарвокої діяльності в Україні у 2020 році"

17 лютого 2020 р.

Шановні суб'єкти господарювання!

 Пропонуємо до Вашої уваги інформацію про актуальні виставково-ярмаркові заходи в Україні та за кордоном у 2020 році, а саме "Перелік заходів виставково-ярмарвокої діяльності в Україні у 2020 році"
Кривий Ріг і німецький фонд GIZ - партнери на наступні 4 роки

14 лютого 2020 р.

Міський голова Юрій Вілкул провів зустріч з директором проєкту GIZ Майком Маттесом щодо подальшої співпраці Кривого Рогу з німецьким Фондом GIZ до 2023 року.
Завдяки співпраці з ЄБРР у 44 освітніх закладах Кривого Рогу будуть впроваджені заходи з енергоефективності

12 лютого 2020 р.

У Кривому Розі в рамках співпраці з Європейським банком реконструкції та розвитку відбулося засідання керуючого комітету з реалізації проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кривому Розі».
Будівництво сміттєпереробного заводу: міський голова Юрій Вілкул підписав меморандуми з трьома промисловими підприємствами про порозуміння та сіпвпрацю

11 лютого 2020 р.

Кривий Ріг продовжує працювати над проєктом будівництва сміттєпереробного заводу. Під час чергової наради керуючого комітету з будівництва сміттєпереробного заводу в Кривому Розі міський голова Юрій Вілкул підписав меморандуми з трьома підприємтвами: ПрАТ «КРИВИЙ РІГ ЦЕМЕНТ»; ПрАТ «СУХА БАЛКА»; ТОВ «РУДОМАЙН». Мова йде про готовність виконання в рамках міської екологічної програми заходів щодо використання технічного компосту для рекультивації земель та пилопридушення.
18 лютого в Кривому Розі для підприємців відбудеться презентація перспективних напрямів реалізації продукції

10 лютого 2020 р.

Участь безкоштовна! Реєструйтесь для участі в презентації: http://tiny.cc/wibajz
Кривий Ріг продовжує реалізацію проєкта з IFC з придбання 50 трамваїв

4 лютого 2020 р.

Міський голова Юрій Вілкул та Регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали мандатний лист та лист про надання  консультаційних послуг. Ця подія – черговий крок співпраці міста та Міжнародної  фінансової  корпорації  щодо розвитку інфраструктури Кривого Рогу .