Всього новин: 3

Кривий Ріг залучить кошти міжнародних партнерів на створення житла для переселенців

29 травня 2019 р.

Кривий Ріг продовжує ефективно співпрацювати з іноземними партнерами для залучення європейських грантів на розвиток міста. Так, Уряд Німеччини готовий надати безповоротну фінансову допомогу зі створення житла для тимчасово переміщених осіб. За дорученням міського голови Юрія Вілкула меморандум з німецькими партнерами підписали Сергій Маляренко - секретар міськради, Іван Карий - директор департаменту розвитку інфраструктури міста та Наталія Патрушева - голова громадської організації, партнер по реалізації проекту.




Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул зустрівся із делегаціями країн Євросоюзу, які приїхали на святкування Дня Європи

20 травня 2019 р.

18 травня Кривий Ріг відзначав День Європи. На запрошення мера Юрія Вілкула до міста завітали делегації  з Польщі та Словенії, а також  Грузії, яка прагне до ЄС. Міський голова провів зустріч з гостями, разом з ними відкрив етап Кубка України зі стронгмена і взяв участь у масштабній концертно-розважальній програмі в парку ім. Б. Хмельницького.




Кривий Ріг залучає іноземні інвестиції в розвиток міста

17 травня 2019 р.

16 травня у Києві за дорученням мера Юрія Вілкула секретар міськради Сергій Маляренко підписав меморандум про співпрацю з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC).