Для розвитку Кривого Рогу: Мер Костянтин Павлов підписав Меморандум про соціальну співпрацю з соціально-економічного розвитку міста з керівництвом ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»

Дата публікації:11 березня 2021 р.

Мер Костянтин Павлов сказав: «Кривий Ріг – місто, яке не дивлячись на економічні негаразди, що є в країні, продовжує розвиватися, змінюватися, проводиться благоустрій парків, скверів, ремонтувати школи, лікарні, будувати дороги. Я радий, що «АрселорМіттал Кривий Ріг», на якому працює понад 20 тисяч співробітників, а це – також наші мешканці, долучаються до процесу розвитку Кривого Рогу. Переконаний, що продовження співпраці у реалізації спільних соціально-економічних проєктів дозволить і в подальшому об’єднувати наші зусилля задля покращення рівня життя та комфорту криворіжців».

У рамках підписаного меморандуму  буде створена  робоча група, яка напрацює перелік проєктів, які будуть реалізовані спільними зусиллями.

Генеральний директор АрселорМіттал СНД Віджай Гоял у розмові з мером Кривого Рогу зазначив: «Як і в самій назві нашого підприємства, компанія АрселорМіттал й місто Кривий Ріг - тісно пов'язані та працюють в постійній взаємодії. Безперечно, всі соціальні проекти, які ми впровадимо спільними зусиллями, зміцнять імідж як міста, так і нашої компанії».

В свою чергу, генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо  сказав: «АрселорМіттал Кривий Ріг» вносить значний внесок в економіку України, Дніпропетровської області, міста Кривий Ріг. Однак крім відрахувань до бюджету, ми прагнемо здійснювати конкретні проекти для облаштування Кривого Рогу та комфорту його мешканців». 

Кривий Ріг - перше українське місто, яке розпочало практику корпоративно-соціального партнерства між владою і підприємствами. Співпраця міста з «Арселором» розпочалася з 2010 року, за цей час підприємство інвестувало кошти на розвиток  соціальної інфраструктури міста: благоустрій вулиць, зон відпочинку, покращення соціально-культурної сфери.