Кривий Ріг відвідали представники Міністерства розвитку громад та територій України та консультанти міжнародної інжинірингової групи Egis

Дата публікації:4 листопада 2020 р.

Триває робота, спрямована на реалізацію спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проєкту "Програма розвитку муніципальної інфраструктури України" та реалізації в рамках нього субпроєкту "Модернізація системи теплопостачання міста Кривого Рогу (І етап)".

Європейським інвестиційним банком було схвалено позитивне рішення щодо надання Кривому Рогу технічної допомоги у вигляді консультаційних послуг. 03 листопада 2020 року відбулося знайомство з новими консультантами міжнародної інжинірингової групи Egis, які будуть супроводжувати проєкт починаючи з фази тендеру. Дані послуги повністю фінансуються Європейським інвестиційним банком.

Участь у спільному з Європейським інвестиційним банком проєкті передбачає виконання заходів з реконструкції та оптимізації системи теплопостачання в м. Кривому Розі, а саме: планується вивести з експлуатації фізично та морально застарілу котельню КПТМ "Криворіжтепломережа" з надлишковою потужністю й низькою енергоефективністю, яка знаходиться на території ПАТ "АрселорМіттал Кривий Ріг", вивести з експлуатації частину зношених магістральних мереж і частину мереж замінити на  попередньоізольовані трубопроводи, реконструювати котельні "Гігант" та "Механобрчормет", побудувати котельню "Криворіжсталь". Також за рахунок грантових коштів планується обладнати 376 індивідуальними тепловими пунктами  бюджетні заклади міста та 2 високоповерхових житлових будинки.