Медицина, освіта, соціальні послуги – мер Юрій Вілкул підписав меморандум про взаємодію у розвитку міста з німецьким фондом GIZ до 2023 року

Дата публікації:14 вересня 2020 р.

Майк Маттес, директор проєкту GIZ: Команда GIZ завжди відкрита для потреб Кривого Рогу та зробить все задля досягнення поставлених цілей у рамках співпраці міста та Фонду.

Міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул та директор проєкту GIZ Майк Маттес підписали Меморандум про співпрацю. До 2023 року разом з німецьким фондом у місті будуть реалізовані проєкти у сфері охорони здоров’я, освіти, підтримки внутрішньо-переміщених осіб.

Мер міста Юрій Вілкул сказав: «Я вдячний Німецькому товариству міжнародного співробітництва «GIZ» за плідну співпрацю. Переконаний, що її продовження матиме позитивні наслідки для мешканців нашого міста. Завдяки співпраці з GIZ ми створили сучасний кризовий центр допомоги жінкам, більше 700 медпрацівників пройшли тренінг з надання первинної медичної допомоги. Велика подяка німецькому фонду за допомогу міській десятій лікарні».

Завдяки співпраці з GIZ по галузі освіти відремонтовані школи №1, 20, 76, 115, дитячий садок №58, проведений капітальний ремонт та облаштування штучного футбольного поля. Відремонтовані два виші, які «переїхали» до Кривого Рогу з окупованої території: Донецький юридичний інститут МВС України та Донецький національний університет економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського. Створена потужна матеріально-технічна база та повністю відновлена освітня підготовка фахівців. Вагомий внесок GIZ у впровадження інклюзивної освіти. Це - 10 сенсорних кімнат, що придбані для шкільних закладів, обладнання для Інклюзивно-ресурсного центру №1. Це - підготовка команди тренерів та педагогів, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами.

Директор проєкту GIZ Майк Маттес зазначив: «Я дуже тішуся з того, що ми скріплюємо підписами співпрацю GIZ з Кривим Рогом. За останні 4,5 роки місто проявило себе як дуже надійний партнер нашої організації. Команда GIZ завжди відкрита для потреб Кривого Рогу та зробить все задля досягнення поставлених цілей у рамках співпраці міста та Фонду. Ми розуміємо, що для кожної громади особливе значення має сфера надання медичних та соціальних послуг і саме їх ми обрали для подальшої співпраці».

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння свідчить про те, що співпраця з Кривим Рогом продовжується навіть у складних умовах пандемії. «Протягом наступних років GIZ буде підтримувати місто у напрямку покращення медичного та соціального забезпечення громадян»»,- підкреслив Майк Маттес.