Кривий Ріг продовжує співпрацювати з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)

Дата публікації:30 квітня 2020 р.

Незважаючи на значні зміни в повсякденному житті по всьому світі через необхідність запобігати поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, Кривий Ріг продовжує роботу в напрямку розвитку міської інфраструктури.

29.04.2020 відбулася зустріч у форматі відеоконференції між представниками виконкому Криворізької міської ради, КП "Швидкісний трамвай" та Міжнародної фінансової корпорації (IFC). У ході зустрічі обговорили робочі питання, пов'язані з підготовкою спільного з IFC проєкту реконструкції трамвайних колій на вул. Соборності. Учасники заявили щодо планів подальшої співпраці з метою реалізації проєкту, в результаті якого, окрім реконструкції колій, місто також отримає 50 трамваїв, що підвищить рівень комфорту та зручність користування міським електротранспортом.

 Довідково: У лютому міська рада затвердила договір з IFC (рішення міської ради від 26.02.2020 №4530 «Про затвердження Договору між Криворізькою міською радою, Комунальним підприємством "Швидкісний трамвай" та Міжнародною фінансовою корпорацією ("IFC")»).

Міжнародна фінансова корпорація – фінансова інституція в структурі Групи Світового банку, що здійснює інвестиційну діяльність, надає консультаційні послуги та позики в цілях розвитку економіки. 16 травня 2019 року містом підписано меморандум про співпрацю з IFC, а 27 січня цього року – конкретні угоди для реалізації проєкту.