Кривий Ріг продовжує реалізацію проєкта з IFC з придбання 50 трамваїв

Дата публікації:4 лютого 2020 р.

Міський голова Юрій Вілкул та Регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові Джейсон Пеллмар підписали мандатний лист та лист про надання  консультаційних послуг. Ця подія – черговий крок співпраці міста та Міжнародної  фінансової  корпорації  щодо розвитку інфраструктури Кривого Рогу .

У травні 2019 року Кривий Ріг підписав з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)   меморандум про співпрацю в рамках проєкту «Трамвайні колії та благоустрій на вул. Соборності м. Кривий Ріг – реконструкція». У тому числі - придбання 50 трамваїв для КП «Міський трамвай» та реконструкція 1874 метрів колії. Наступним етапом цієї комплексної  роботи стало підписання 27 січня конкретних Угод  для реалізації проєкту: мандатного листа та листа про надання консультаційних послуг.

«Протягом останніх років ми системно займаємося питанням розвитку муніципального електротранспорту.  Для промислового Кривого Рогу з  екологічним навантаженням  він є пріоритетом у сфері пасажирських перевезень. Зокрема, у 2019 році на міські маршрути додатково вийшло 10  сучасних, білоруських автобусів та 4 нових тролейбуси.  За останні роки нам вдалося оновити тролейбусний парк більш ніж на 40%.  При цьому, вартість проїзду у криворізькому муніципальному транспорті - одна з найнижчих в Україні!», -  підкреслив міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.

Підкреслюючи значення даної події Джейсон Пеллмар, Регіональний менеджер IFC в Україні, Білорусі та Молдові зазначив: «Ми є свідками реальних змін в містах по всій Україні завдяки залученню IFC. Ми прагнемо допомогти Кривому Рогу зміцнити власні можливості та мобілізувати інвестиції для того, аби ключовий  громадський транспорт міста відповідав міжнародним стандартам, покращуючи якість життя місцевих мешканців».

Мандатний Лист (Угода) набере чинності після затвердження його на сесії міської ради. Відповідний проект рішення буде винесений на розгляд депутатам на  лютневу сесію міської ради.

«У 2020 році ми продовжуємо роботу з модернізації комунального автопарку і на черзі – придбання нових трамваїв. Це стало можливим, у тому числі й завдяки співпраці з Міжнародною Фінансовою корпорацією. Кривий Ріг  -  місто, що прагне до всебічного розвитку у всіх сферах життєдіяльності й  ми відкриті до конструктивної співпраці  з  нашими європейськими  партнерами», - сказав міський голова Кривого Рогу Юрій Вілкул.