Криворізька практика місцевого розвитку посіла перше місце на Всеукраїнському конкурсі

Дата публікації:5 грудня 2019 р.

4 грудня у Києві підбили підсумки Всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Представницький захід проводиться під патронатом Міністерства розвитку громад та територій України та за підтримки Ради Європи.

Кривий Ріг брав участь у номінації «Міські громади: Розвиток, заснований на особливостях регіонів і громад» та презентував практику «Кривий Ріг туристичний: нереальна реальність».

Цьогоріч конкурсна комісія обирала кращих з поміж 136 практик місцевого самоврядування. До когорти переможців увійшли 30. Досвід Кривого Рогу у сфері туризму високо оцінений на державному рівні.

Заступник міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода вручив криворізькій делегації на чолі з радником міського голови Костянтином Павловим диплом першого ступеню за практику «Кривий Ріг туристичний:нереальна реальність».

Радник міського голови Костянтин Павлов підкреслив: «Сьогодні Кривий Ріг - лідер в Україні із впровадження інноваційних підходів до розвитку міста не лише як "міста-заводу». Один з таких прикладів - індустріальний туризм. У 2013 році ми розпочинали фактично з відмітки "нуль" - щось близько 300 туристів. А вже у 2016 році наше місто відвідало 25,8 тисяч чоловік. За 11 місяців цього року вже майже більше 52 тисяч екскурсантів. Причому, серед них представники Німеччини, США, Великобританії, Франції і навіть Болівії.

Запорукою успіху цього проекту, як і багатьох інших, які ми впроваджуємо, стала відкрита взаємодія в трикутнику "міська влада - громада - бізнес". І сьогодні Кривий Ріг - місто, досвід якого цікавить багатьох. Ми відкриті та із задоволенням ним ділимося!».

Довідково:

Задля промоції туристичних можливостей міста на всеукраїнському та міжнародному рівнях Кривий Ріг бере участь у туристичних виставках UITT: "УКРАЇНА - Подорожі та Туризм", Міжнародний туристичний салон "Україна" - UITM. У листопаді 2018 року Кривий Ріг у складі національного стенду України став учасником наймасштабнішої виставки в м.Шанхай (КНР). Цьогоріч, також у складі національного стенду Кривий Ріг вперше презентували індустріальний туризм на одній із найбільших туристичних виставок світу - World Travel Market (WTM) у Лондоні та на Міжнародній туристичній виставці TT Warsaw 2019, м. Варшава (Республіка Польща).