Кривий Ріг відвідали представники Світового банку!

Дата публікації:6 жовтня 2016 р.

27 вересня Кривий Ріг відвідала місія Світового банку, представники якого особисто переконалися в готовності проектів, перевагах і зручності майбутніх амбулаторій, а також ознайомилися з криворізьким досвідом розвитку первинної медицини.

В ході реалізації спільного проекту зі Світовим банком - "Покращення охорони здоров'я на службі у людей" - у Кривому Розі буде відкрито 10 амбулаторій. Лікувальні заклади запрацюють у великих житлових мікрорайонах, а також віддалених районах міста, що дозволить максимально наблизити надання медичної допомоги для більше ніж 85 тис. жителів.

Керівник проекту Світового банку Фон Зао сказав: "Ми співпрацюємо з багатьма містами України і з повною відповідальністю можемо говорити, що такого відповідального підходу та розуміння керівництва міста у питаннях створення мережі амбулаторій загальної практики-сімейної медицини  як у Кривому Розі немає ніде".

У Кривому Розі вже працює 36 амбулаторій, тільки до кінця цього року за кошти міського бюджету буде відкрито ще 5 амбулаторій.

Міський голова Юрій Вілкул сказав: "Головне завдання - забезпечити якість та доступність медичних послуг для кожного криворіжця і ми використовуємо для цього всі можливості. У тому числі - системно співпрацюємо зі Світовим банком щодо будівництва нових амбулаторій. Місто повністю виконало свої зобов'язання, передбачено необхідне фінансування. Є впевненість і розуміння за термінами та обсягами будівництва".

Адреси амбулаторій, які будуть відкриті в рамках угоди про співпрацю зі Світовим банком: вулиця Електрозаводська, 22А; 7 Зарічний, 9А; вулиця Едуарда Фукса, 33А (тут розташуються три амбулаторії); вулиця Шмаковська, 15; м-н Ювілейний, 8а; вулиця Шиферна, 35; Військове містечко-33, будинок 14; вулиця Переяславська, 18."