ПРОВЕДЕНО РОБОЧУ ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ICC UKRAINE

Дата публікації:6 лютого 2019 р.

5 лютого 2019 року відбулася робоча зустріч представників виконкому Криворізької міської ради з делегацією ICC Ukraine у складі Віце-президента з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження Олександра Андріанова та керівника запорізького ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» Олександра Бережецького.

 Головною темою зустрічі була підготовка до проведення виїзного семінару фахівців команди ICC Ukraine з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження за участі керівництва місцевих підприєств, представників малого та середнього бізнесу.

 Було проведено презентації передових закордонних технологій, а саме – технології електронної водопідготовки «HydroFLOW» та технології кондиціонування вуглеводнів «Kallistone», що суттєво скорочує обсяги газоспоживання на промислових підприємствах, та технології зневоднення осаду «GEOTUBE».

 Вказані технології, що вже багато років з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю використовуються у багатьох країнах світу, дозволяють суттєво зберігати енергетичний ресурс та зменшувати негативний вплив діяльності промислових та комунальних підприємств підприємств на довкілля.

 У ході візиту, було досягнуто попередніх домовленостей про дату проведення заходу, його порядок денний та інші організаційні питання.

Деталі за посиленням: http://iccua.org/provedeno-robochu-zustrich-predstavnikiv-icc-ukraine-z-kerivnitstvom-meriyi-mista-krivij-rig/