З аеропорту Кривого Рогу планують відкрити прямі рейси до Єгипту

Дата публікації:28 вересня 2021 р.

У Міжнародному аеропорту «Кривий Ріг» пройшла презентація можливостей, які аеропорт отримав завдяки роботі міської влади – нових злітно-посадкових вогнів, обладнання та техніки з обслуговування злітно-посадкової смуги. Завдяки модернізації аеропорту, яка проходить у рамках об’єднаної програми Вілкула та Павлова, створюються можливості для розвитку нових туристичних напрямків. Так, наприкінці 2021 року з Кривого Рогу заплановані прямі рейси до  Єгипту - одного з найпопулярніших напрямків для українців.

В умовах ковідних обмежень для підвищення безпеки пасажирів важливо, щоб були організовані прямі безпересадкові рейси з аеропорту Кривого Рогу в аеропорти приймаючих країн.

Наразі налагоджені відносини з компанією «Windrose Airlines», також ведуться переговори з Wizzair щодо активізації польотів із Кривого Рогу не тільки до Києва та інших міст України, але й за кордон.

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін зазначив: «Ми створюємо нові можливості для відпочинку криворіжців. У рамках об’єднаної програми Вілкула та Павлова, ми суттєво модернізували аеропорт, і наступного року серйозна робота триватиме. Налагоджені регулярні рейси з нашого аеропорту. Ми презентували його нові можливості для більш ніж ста турагентів, щоб об’єднати наші зусилля й уже на прикінці цього року зробити прямі рейси з Кривого Рогу, зокрема, до Єгипту. Також розглядаємо можливості нових прямих чартерних рейсів із нашого міста».

Директор Комунального підприємства «Міжнародний аеропорт «Кривий Ріг»» Ігор Лашин сказав: «Цьогоріч ми заявили про наш аеропорт. Завдяки спільним зусиллям центральної та міської влади модернізуємо аеропорт. Туроператори, зі свого боку, створюють новий напрямок. Як результат криворіжці отримають довгоочікувану можливість відвідати міста світу».

Лашин повідомив, що за час ковідного карантину, коли не здійснювалися польоти, для підвищення безпеки в аеропорту встановили нову огорожу, вогні наближення, закупили техніку для обслуговування будівлі аеропорту та пасажирів – зокрема, агрегат повітряного запуску для літаків, агрегат для попередження обмерзання судів, спецтехніка для розчищення снігу.

Представниця Travel Professional Group Людмила Коваль повідомила, що компанія планує запустити рейси до нового курорту Єгипту – Марса-Алама, який відрізняється від Шарм-ель-Шейха і Хургади більш якісним сервісом та привабливими природними умовами.