Костянтин Павлов: Кривий Ріг стає ближче до Києва, до всієї України, до Європи

Дата публікації:2 липня 2021 р.

Майже місяць українська авіакомпанія Windrose Airlines літає за новим маршрутом Київ – Кривий Ріг – Київ. Від 5 липня рейсів стане ще більше – щодня з понеділка по п’ятницю, виліт з Кривого Рогу о 7:35, виліт з Києва о 20:35. Раніше курсували тричі на тиждень. Переліт Кривий Ріг – Київ займає всього 45 хвилин. Криворізький міський голова Костянтин Павлов акцентував: «Завдяки тому що ми відкрили авіасполучення криворіжці отримали можливість щоденно, не затрачуючи додаткового часу, відвідати столицю, здійснити пересадку на інші рейси як по Україні, так і за її межами».

Голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук зазначив: «Менш ніж за чотири тижні Windrose Airlines здійснила між Києвом та Кривим Рогом 16 рейсів. Транспортними послугами скористалися понад 700 пасажирів. Дуже зручно побудована логістика. Виліт зранку. Можна провести цілий день у столиці, а ввечері повернутись назад».

Він додав, що це сучасний європейський підхід, коли пасажири можуть дістатися літаком у будь-яку точку всередині країни.

Перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов відмітив: «Промислова столиця України тепер має авіасполучення з державною столицею. Людям доступний комфортний та швидкий транспорт. Переліт Кривий Ріг – Київ займає менше години».

Криворізький міський голова Костянтин Павлов сказав: «Кривий Ріг став ближче до Києва, до всієї України, до Європи. Завдяки співпраці з Президентом України, облрадою, державною адміністрацією запустили рейс на Київ, буде реконструйовано аеропорт. Розвиваємо автомобільне та залізничне транспортне сполучення через наше рідне місто - робимо все можливе, щоб криворіжцям було зручніше і місто розвивалося».

Новим маршрутом курсує авіалайнер Embraer ERJ-145. Вони спеціально розроблені для регіональних рейсів.

Українська авіакомпанія Windrose Airlines у червні запустила регулярні авіарейси з Києва до трьох міст: Ужгорода, Чернівців, Кривого Рогу. Всього на карті польотів перевізника 12 точок. Зокрема, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Харків, Дніпро, Одеса, Херсон, Запоріжжя, Миколаїв.

«Ми поєднали міста. В планах за кілька років зробити на кожному маршруті до 5 рейсів на день, – поділився заступник генерального директора компанії Windrose Олег Левченко. – Авіаційний транспорт один з найбезпечніших. Хочемо, аби українці літали частіше, стали мобільнішими». Вартість перельоту при ранньому бронюванні– 870 грн / квиток.