З Кривого Рогу до Києва - за годину: вже цього літа з міжнародного криворізького аеропорту запускаються регулярні авіаперельоти до столиці

Дата публікації:29 квітня 2021 р.

Міський голова Кривого Рогу Костянтин Павлов сказав: «Ми зберегли аеропорт, причому – в статусі міжнародного. А це - не лише перспектива зручних подорожей для криворіжців, не лише імідж Кривого Рогу, а й велика відповідальність. Тому, навіть попри складну ситуацію, викликану пандемією, місто і у 2019 році виділяло фінансовий ресурс на модернізацію аеропорту. В цілому, завдяки виділеним із міського бюджету коштам встановлені вогні наближення, збудована, відповідно до міжнародних стандартів, огорожа, придбаний апарат для запуску двигуна у разі відсутності електроенергії, а також пристрій для вимірювання коефіцієнту зчеплення і навантажувач для багажу. Аеропорт повністю готовий до польотів».

Варто відзначити, що встановлена у криворізькому аеропорті 13 км огорожа відповідає всім нормам авіаційної безпеки і міжнародним правилам та отримала високу оцінку служби авіаційної безпеки Державіації.

Директор міжнародного аеропорту Ігор Лашин зазначив: «Перемовини з авіакомпанією «Роза вітрів» вийшли на фінішну пряму і сподіваємося, що вже на початку літа з криворізького аеропорту жителі та гості нашого міста літатимуть на Київ. Що важливо - ціни на квиток будуть дуже доступні та демократичні. За останні 10 років керівництво міста двічі домовлялося про авіарейси до Києва. Та, вони пропрацювали до одного року і були призупинені через низький пасажиропотік.

Тому, закликаємо криворіжців літати, адже це не набагато дорожче ніж їхати потягом: перший клас в «Інтерсіті» коштує приблизно стільки ж. Крім того, це значно дешевше поїздки на автомобілі та при цьому – безпечніше».

Ще один важливий момент: за висновками аудиту, проведеного авіакомпанією, Криворізький міжнародний аеропорт оснащений всім необхідним для здійснення як внутрішніх та і міжнародних авіарейсів.

«Якщо буде бажання у туроператорів і авіакомпанії, ми готові приймати літаки з будь-якої країни», - резюмував І. Лашин.