В Кривому Розі буде побудований фактично новий стадіон КНУ

Дата публікації:29 квітня 2021 р.

Інвестиції в спорт: модернізація стадіону одного із найбільших та авторитетних вишів міста стала можливою завдяки укладеної мером програмі соціального партнерства. Як виглядатиме після реконструкції стадіон Криворізького національного університету та про нові можливості для занять улюбленими видами спорту для криворіжців в деталях розповіли на презентації проєкту за участю мера Костянтина Павлова та генерального директора «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо.

Після ремонту на стадіоні будуть створені комфортні умови для занять фізичною культурою не лише студентів КНУ, а й всіх прихильників здорового способу життя. Також, будуть облаштовані сучасні майданчики для гри у футбол, волейбол, теніс, воркаут.

Мер Кривого Рогу Костянтин Павлов підкреслив: «Навіть в складних економічних умовах, залучаючи додаткові ресурси, ми реалізуємо в місті масштабні проєкти. У нас прекрасне місто з гарним спортивним потенціалом. І це необхідно підтримувати, розвивати та, звичайно, для цього потрібні серйозні інвестиції. В Кривому Розі буде побудований фактично новий стадіон КНУ. Адже це - не просто інвестиції в об’єкт. Це – інвестиції у майбутнє нашої молоді, виховання нового покоління криворіжців – спортивних, сильних, креативних та спрямованих на успіх!».

Генеральний директор «АрселорМіттал Кривий Ріг» Мауро Лонгобардо сказав: «Наша мета  - зробити Кривий Ріг місцем, де можна жити ще краще і крок за кроком будемо рухатися до цього. Я ціную нашу співпрацю з керівництвом міста та університетом. Переконаний, що  об’єднавши зусилля, ми зможемо зробити дуже багато для міста.  Повністю  оновлений стадіон стане подарунком до 100 річного ювілею, який університет відзначатиме у наступному році».

У Кривому Розі діє муніципальна Програма з розвитку фізичної культури і спорту до 2023 року. ЇЇ мета – спорт, доступний для кожного криворіжця, створення умов для залучення якомога більше жителів до масового спорту, увага до обдарованої молоді, людей з особливими потребами, покращення та оновлення спортивної інфраструктури відповідно вимогам сучасності, вільний доступ до спортивних об’єктів всіх криворіжців.

За останні п'ять років у місті створено понад 120 нових спортивних майданчиків. Після капітального ремонту у вересні 2017 року відкритий 25-метровий плавальний басейн дитячо-юнацької спортивної школи №10. У 2020 завершено капітальний ремонт 50-ти метрового плавального басейну палацу водних видів спорту спортивної школи №1. Реконструйовано запасне футбольне поле спортивного комплексу "Металург", на якому укладено синтетичне покриття "штучна трава". З 2018 року сотні юних криворізьких спортсменів оздоровлюються і проводять тренувальні збори в комунальному таборі «Старт».