У Кривому Розі створюються нові можливості для занять спортом тисяч криворіжців

Дата публікації:23 квітня 2021 р.

Для розвитку спортивної інфраструктури нашого міста поєднано можливості Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та Стратегії мера Костянтина Павлова з розвитку Кривого Рогу.

Представники обласної та міської влади проконтролювали перебіг робіт з реконструкції стадіону «Металург».

Олексій Ятін, заступник директора компанії «СтройІнвест», яка виконує реконструкцію стадіону «Металург», відзвітував: «Роботи йдуть за планом. На Західній трибуні влаштування фундаменту виконано на 100 %. На Північній і Південній — роботи виконані вже на 70 %. На Східній трибуні проводять роботи з облаштування металокаркасу та заливки її похилих елементів».

Микола Лукашук, глава Дніпропетровської облради, сказав: «Це дуже чудовий проєкт для Дніпропетровської області та для Кривого Рогу. Такого масштабного будівництва стадіону в нашій області ще не було. Цей стадіон відповідатиме четвертій, елітній категорії УЄФА. Це дасть можливість Кривому Рогу стати туристичним магнітом не тільки у сфері індустріального туризму, але й проводити змагання світового рівня».

Перший заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Володимир Орлов зазначив: «Чому для міста реконструкція цього стадіону — знакова подія? Тому що це інвестиції, а значить — нові робочі місця, розвиток інфраструктури та доходи в місцевий бюджет. На новій арені проводитимуть матчі сучасних європейських команд та українських зірок. Цими прикладами надихатимуться вихованці дитячо-юнацької спортивної школи».

Нардеп Юрій Корявченков додав: «Буде зроблено сучасний стадіон з біговими доріжками. А оскільки він належить ще й до ДЮСШ № 1, тут облаштують зали для заняття різними видами спорту для дітей».

Заступник мера Кривого Рогу Сергій Мілютін сказав: «У 2020 році Європейський союз високо оцінив наше місто. Кривий Ріг назвали «Містом європейського спорту-2020». Зараз завдяки будівництву та реконструкції нових спортивних об'єктів, як-от стадіон «Металург» тощо, наше місто не тільки підвищує свій статус, але  найголовніше — створюються додаткові можливості для занять фізкультурою та спортом десятків тисяч криворіжців. Усе це результат об'єднання Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» та Стратегії нашого мера Костянтина Павлова з розвитку Кривого Рогу».