`Будуємо експортний бізнес`

Дата публікації:28 вересня 2018 р.

26 вересня 2018 року у конференц-залі NewTon CENTER відбувся навчальний семінар "Будуємо експортний бізнес" для підприємців міста Кривого Рогу, які планують вихід на зовнішні ринки або вже мають такий досвід.

Відкриваючи цей захід, заступник міського голови – Андрій Полтавець, зазначив, що міська влада вбачає необхідність підтримки бізнесу у напрямку розширення їх діяльності за кордоном, саме тому вживає ряд заходів, що сприятимуть експортній діяльності підприємств як великого, так і малого та середнього бізнесу. На сьогодні Криворізькі виробники товарів та послуг мають значний потенціал для розширення існуючих ринків збуту та відкриття нових.

Семінар організовано за підтримки Дніпропетровської торгово-промислової палати, за участю Кучерявенка Сергія Володимировича, віце-президента Дніпропетровської торгово-промислової палати, який привітав учасників та відзначив, що Кривий Ріг має значний потенціал у розширенні експортної діяльності.

Спікером виступив бізнес-консультант із 25-річним досвідом у експортній діяльності, голова комітету підтримки експорту Дніпропетровської торгово-промислової палати Ігор Снітівкер. В ході зустрічі обговорили переваги роботи на експортних ринках, стратегії діяльності для підприємця, що необхідно для початку роботи на закордонних ринках.

Учасники отримали багато корисної інформації, практичні поради та стимул для початку впровадження нових підходів у експорті. Впевнені, що дана зустріч була дуже корисною та в майбутньому становити основу для розвитку підприємництва міста Кривого Рогу.

Гіпер-посилання на відео-сюжет http://rudana.com.ua/misto/seminar-buduyemo-eksportnyy-biznes