Інвестиційні об’єкти

Одним із пріоритетних напрямів діяльності міської влади є: зміцнення конкурентної позиції міста, покращення інвестиційного клімату для відкриття інноваційних виробництв на території міста, та залучення інвестицій.

Ми відкриті для серйозних проектів у різних сферах бізнесу та співробітництва як з вітчизняними, так і зарубіжними підприємцями.

Детально

Інвестиційні пропозиції

Шановні інвестори! Кривий Ріг — ефективний майданчик для інвестицій.

У місті Кривому Розі розроблено та успішно реалізується ряд проектів-пропозицій із залученням різноманітних інвестиційних ресурсів. Постійно здійснюється робота щодо оновлення бази даних таких проектів.

Місцева влада зацікавлена у позитивних результатах взаємодії з інвесторами та сприяє будь-яким намірам у напрямку інвестування міста.

Детально

Інвестиційний паспорт

Кривий Ріг – місто в Дніпропетровській області; найбільше місто України, яке має статус міста обласного значення.

Кривий Ріг – шостий за площею та восьмий за чисельністю серед міст в Україні.

Сучасний Кривий Ріг – це велике індустріальне місто з потужним науково-промисловим, освітнім, культурним, фінансовим та торгово-логістичним потенціалом.

Детально

Навігатор інвестора

Навігатор допоможе Вам заощадити час і кошти для отримання загальної інформації стосовно порядку започаткування та впровадження господарської діяльності, а саме: порядку державної реєстрації іноземного суб’єкта господарювання, іноземних інвестицій, легалізації іноземних офіційних документів, ліцензування господарської діяльності та ін. А також тут представлені алгоритми оформлення права користування об’єктами інвестування.

Детально

Карта інвестиційних можливостей

На карті інвестиційних можливостей представлено територіальне розташування пропонуємих для інвестування об’єктів, а саме: вільних земельних ділянок, виробничих приміщень, а також місць відпочинку, рекреаційних зон, які можуть бути привабливими для інвестора.

Детально