Посол ЄС в Україні Хьюг Мінгареллі обговорив з мером Кривого Рогу Юрієм Вілкулом проекти щодо співпраці

Дата публікації:27 квітня 2018 р.

Мінгареллі підкреслив, що в Кривому Розі створено широкі можливості для співпраці та реалізації великих проектів

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул провів зустріч з главою Представництва Євросоюзу в Україні, Послом Хьюгом Мінгареллі. У ході бесіди обговорювалися перспективи співпраці у сфері освіти, культури і спорту, розвитку міської інфраструктури.

Хьюг Мінгареллі підкреслив, що в такому великому і престижному місті як Кривий Ріг створені широкі можливості для плідної співпраці та реалізації великих масштабних проектів. «Ми зацікавлені і відкриті до співпраці з Кривим Рогом. Дуже привабливе і перспективне місто за багатьма напрямками. Серед ключових тем - обмін і стажування студентів, наукових співробітників, інженерів з Кривого Рогу і Євросоюзу. Також, ми починаємо велику програму підтримки профтехосвіти і сподіваємося, що Кривий Ріг братиме участь в ній. Зараз розробляється програма з енергоефективності. Це буде комплекс заходів, кінцева мета - зменшення використання енергії, як в індустріальному секторі, так і в житловому фонді. І нам дуже приємно, що Кривий Ріг - вже в числі учасників цієї програми», - підкреслив Посол.

Зокрема, до 2020 року в партнерстві з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ)в Кривому Розі буде побудовано 5 нових сучасних котелень, які нададуть можливість економити газ й електроенергію. Це дозволить підвищити якість послуг для людей, стримувати зростання тарифів, а теплопостачальному підприємству – заощаджувати на енергоресурсах.

Мер Юрій Вілкул сказав: «Кривий Ріг - найбільше промислове місто України. Близько 9% ВВП країни - це внесок Кривого Рогу. У нас працює близько 90 промислових підприємств і це дає можливість місту розвиватися, налагоджувати зв'язки з європейськими партнерами. Також, ми займаємося розвитком малого і середнього бізнесу. Наш пріоритет - підвищення якості життя городян, тому ми раді новому досвіду і відкриті до конструктивного діалогу і нових, цікавих проектів».

Також мер Юрій Вілкул запросив Посла Хьюґа Мінгареллі прийняти участь у святкуваннях Днів Європи у Кривому Розі, які будуть проходити в Тернівському районі 19 травня.

Деталі за посиланням: http://kr.gov.ua/ua/news/pg/270418918391727_n/