Кривий Ріг активізує співробітництво з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC)

Дата публікації:12 травня 2020 р.

Пандемія коронавірусної хвороби COVID-19 стала справжнім викликом для економічних процесів у всьому світі, що спричиняє ризики не лише у коростроковій, але й в довгостроковій перспективі. У цих умовах важливо не припиняти, а навпаки, активізувати роботу над існуючими інфраструктурними проєктами, що у майбутньому принесуть користь мешканцям міста.

З метою продовження співпраці в рамках спільного з Міжнародною фінансовою корпорацією проєкту реконструкції трамвайних колій на вул. Соборності та оновлення рухомого складу, працівники виконкому Криворізької міської ради взяли участь у черговій онлайн-зустрічі з представниками IFC. На зустрічі обговорювалися робочі питання, зокрема щодо строків реалізації проєкту. Від міста зустріч модерував заступник міського голови Андрій Полтавець, участь взяли представники управління економіки, департаменту фінансів, управління транспорту та телекомунікацій виконкому міської ради та КП "Швидкісний трамвай", а з боку IFC – Мурат Караеге, В'ячеслав Гордієнко та інші, які відзначили, що підготовка проєкту відбувається за графіком, та обговорили подальші дії кожної зі сторін.

На сьогодні місто очікує присвоєння кредитного рейтингу від провідного рейтингового агентства Fitch Ratings, що буде використаний у рамках оцінки цього проєкту. Більше того, кредитний рейтинг є одним з ключових показників інвестиційної привабливості, що відкриє для Кривого Рогу нові можливості міжнародної співпраці у сфері фінансування.