Нове поле для юних криворіжців: У партнерстві з німецьким фондом GIZ в школі №1-20 збудоване сучасне поле зі штучним покриттям

Дата публікації:18 квітня 2019 р.

Співпраця Кривого Рогу з Німецьким Фондом GIZ розпочалася в 2016 році, коли мер Юрій Вілкул підписав Меморандум про співпрацю з німецькою компанією. В рамках угоди реалізовані проекти з капітального ремонту 4 шкіл і 2 вишів. Завершені  роботи у навчально-виховному комплексі №58, школі №76, №1-20, на завершальному етапі ремонт  в КЗШ № 115.

Завдяки партнерству з GIZ місто отримало абсолютно нові, утеплені будівлі, відремонтовані їдальні, спортивні та актові зали. У пріоритеті - проведення енергозберігаючих заходів та безпека дітей.

Справжнім подарунком для учнів  школи №1-20 стало будівництво нового, сучасного поля зі штучним покриттям. Завершення робіт проінспектував мер Юрій Вілкул. Він зазначив: "Ми працюємо за кількома напрямками з німецькими партнерами - фондом GIZ і Генеральним консулом Німеччини в Україні. Вольфгангом Мьосінгером. Дуже серйозний фронт діяльності - реалізація великих освітніх проектів. Разом ми покращуємо умови навчання юних криворіжців, створюємо прекрасні можливості для отримання нових знань, виховання і розвитку наших дітей».

"З 1 травня  введемо в експлуатацію поле зі штучним покриттям. Упевнений, для дітлахів це буде дуже актуально, оскільки тут облаштовано поле для гри і в футбол і баскетбол. Також,  наведемо  лад на шкільній території. У навчальному закладі навчається понад 900 дітей, і ми робимо все, щоб їм було тут комфортно та затишно»,- резюмував мер.