Кривий Ріг провів велику роботу, і ми впевнені, що у першій половині 2019 року в місто приїдуть нові тролейбуси, - експерти ЄБРР

Дата публікації:22 грудня 2018 р.

21 грудня мер Кривого Рогу Юрій Вілкул та Старший банкір Європейського банку реконструкції та розвитку Денис Гайовий підписали Угоду гарантію, компенсації і підтримки. Кривий Ріг став ще на крок ближче до придбання 50-ти нових комфортабельних тролейбусів.

Представники ЄБРР відзначили згуртовану командну роботу міста і висловили впевненість, що є чітка перспектива поставки тролейбусів до Кривого Рогу у  2019 році.

«Ми вдячні команді Кривого Рогу за активну роботу,  виконану з підготовки тролейбусного проекту. Сьогодні ми підписали Договір гарантії і можемо безпосередньо перейти до його практичної реалізації. Кривий Ріг провів велику роботу, і ми впевнені, що в першій половині 2019 року у місто приїдуть нові тролейбуси», - підкреслив старший банкір Європейського банку реконструкції і розвитку Денис Гайовий.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул сказав: «Підтримка та розвиток комунального транспорту, вдосконалення транспортної системи, підвищення якості пасажирських перевезень - ключовий напрямок нашої роботи. Це вкрай важливо для криворіжців. У тих питаннях, де ми можемо підтримати людей, ми це робимо - це стосується збереження пільг на проїзд.

Ми не тільки капітально ремонтуємо тролейбуси і трамваї, а й залучаємо інвестиції міжнародних фінансових організацій. Я вдячний нашим партнерам за співпрацю та допомогу у великій, комплексній роботі з розвитку транспортної інфраструктури та підвищення якості пасажирських перевезень. З 2019 року у Кривому Розі запрацює нова маршрутна мережа. Її пріоритет - муніципальний електротранспорт».