У рамках співпраці з Офісом Ради Європи за Проєктом «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень – фаза ІІ» було отримано комп’ютерного обладнання

Дата публікації:15 грудня 2021 р.

У рамках співпраці між виконкомом Криворізької міської ради і Офісом Ради Європи в Україні у липні 2021 підписано Меморандум про взаєморозуміння щодо співпраці у напрямку посилення захисту прав внутрішньо переміщених осіб та населення, яке постраждало від конфлікту.

Підписання Меморандуму стало можливим після того, як за ініціативи Громадської організації «Егіда – Центр», яка є нашим незмінним партнером у вирішенні проблемних питань ВПО, Криворізька міська територіальна громада увійшла до п’ятірки громад України, які відібрано як пілотні громади для співпраці з Проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень. Фаза 2» (далі – Проєкт) за напрямом “Інтеграція внутрішньо переміщених осіб та захист прав населення, що постраждало від конфлікту”.  

Основою для ефективної інтеграції внутрішньо переміщених осіб у громаду міста є вивчення та своєчасне задоволення їх потреб, а також інших громадян, які постраждали від конфлікту. Тому однією з пропозицій до співпраці з Офісом Ради Європи стала технічна підтримка спеціалістів, що надають адміністративні послуги соціального спрямування на віддалених робочих місцях. Наші партнери з Офісу Ради Європи підтримали таку пропозицію.

У рамках Меморандуму Криворізька міська територіальна громада отримала 8 комплектів комп’ютерного обладнання, якими будуть оснащені віддалені робочі місця районних управлінь праці та соціального захисту населення.

Секретар міської ради  – в.о. міського голови Юрій Вілкул подякував нашим партнерам за таку дружню і відкриту підтримку нашого міста на шляху вирішення непростих задач, пов’язаних з внутрішнім переміщенням.

Співпраця з Офісом Ради Європи – це робота з висококласними спеціалістами та можливість отримати міжнародний досвід з кращих практик внутрішнього переміщення.  

А для громади Кривого Рогу – це розробка тривалих рішень з питань внутрішнього переміщення. І ми цінуємо таку співпрацю.

 

Ми налаштовані на результат!